Voedingsactie in coronacrisis

Published by Pasoon Hellamand on

Datum gebeurtenis: 13-04-2020

Coronacrisis

De coronacrisis heeft een grote impact gehad op veel werkende kinderen in Afghanistan. Veel van deze kinderen verliezen hun dagelijks inkomen als gevolg van de pandemie en moeten op zoek naar andere manieren om te overleven, zoals werken op straat. Stichting IEAF biedt deze kinderen de kans om naar onze basisschool te komen in plaats van op straat te werken. Op school leren ze omgaan met maatregelen tegen het coronavirus, en krijgen ze een lunchpakket om hen te helpen voedsel te krijgen dat anders misschien niet beschikbaar zou zijn.

Resultaat

Ondanks dat het een moeilijke tijd was voor veel mensen, hebben er toch veel mensen gedoneerd aan onze stichting tijdens de coronacrisis. We zijn ontzettend dankbaar voor hun steun en het heeft ons in staat gesteld om kinderen die hun inkomen hadden verloren, te ondersteunen door ze naar onze school te laten komen en te voorzien van een lunchpakket.